Auto-Sport

Totul despre masinii

AcasaPortalCautareInregistrareConectare

Distribuiți

Hibridele o necesitate sau un moft?

In jos 
AutorMesaj
Cheloba
Admin
Admin
Cheloba

Numarul mesajelor : 26
Data de inscriere : 07/02/2008

Hibridele o necesitate sau un moft? Empty
MesajSubiect: Hibridele o necesitate sau un moft?   Hibridele o necesitate sau un moft? Icon_minitimeLun Feb 11, 2008 7:59 pm

Cu ceva timp in urma primele modele cu propulsie hibrida erau doar concepte pe la saloanele cu staif. Atunci, nu stiu cata lume le dadea sau nu credit, intre timp lucrurile au evoluat... in avantajul hibridelor: pret crescut al carburantului, norme de poluare din ce in ce mai drastice... etc. In aceasi ordine de idei au ajuns si pe piata autohtona, asa ca putem afla de la voi daca: sunt bune, placute la condus, economice, ecologice... etc.
Sus In jos
http://auto-sport.forumz.ro
jocker
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 10
Data de inscriere : 07/02/2008

MesajSubiect: Cred   Hibridele o necesitate sau un moft? Icon_minitimeMar Feb 12, 2008 10:15 pm

Deci sunt bune ,ecologice,economice ...........dar la condus nu stiu daca sunt placute sau nu Razz Razz lol!
Sus In jos
Adrian

Adrian

Numarul mesajelor : 15
Data de inscriere : 10/02/2008

MesajSubiect: Re: Hibridele o necesitate sau un moft?   Hibridele o necesitate sau un moft? Icon_minitimeMier Feb 13, 2008 5:54 pm

sa vedem ce o sa fie..eu nu prea am incredere in ele
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Hibridele o necesitate sau un moft?   Hibridele o necesitate sau un moft? Icon_minitime

Sus In jos

Hibridele o necesitate sau un moft?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Auto-Sport :: Diverse-
Mergi direct la: